KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11587186
nr 1158 7186
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Akvarell, Vinterskärgård, signerad och daterad H Avasalu -82, motivet: 23x30
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:51:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu